Nowa jakość w Skawinie


Oczekiwania naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego decydując się na skorzystanie z naszej karty możesz mieć pewność, że wszystkie dania przygotowywane są od podstaw w naszej kuchni. Użyte składniki są zawsze naturalne i wyselekcjonowane dla uzyskania najlepszych możliwych kulinarnych wrażeń.

Na codzienny lunch, polecamy ofertę Szybkiego Lunchu, w formie bufetu, gdzie samodzielnie skomponujesz to na masz ochotę i zapłacisz za niego tylko 3,29 zł za każde 100g. Zmieniające się menu pozwoli Ci natomiast codziennie wybierać z innego zestawu dostępnych potraw.

Nasza karta oferuje całą gamę potraw odpowiednich na wiele okazji. Od zwykłego obiadu, poprzez spotkania biznesowe, po eleganckie kolacje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu

 

restauracja skawina stolik kolacja romantyczna pod irysami

 

Szybki Lunch

restauracja skawina lunch obiad wesele catering pod irysami


Różnorodne, codziennie modyfikowane menu, w formie bufetu do samodzielnej kompozycji Twojego lunchu. Wszystkie potrawy, przygotowuje nasz szef kuchni, tylko z naturalnych składników. Więc jeśli nie masz czasu na pełne doświadczenie naszej oferty dań z karty, lub potrzebujesz jedzenia na wynos, zachęcamy do spróbowania Szybkiego Lunchu podczas przerwy w pracy, lub jako pełnowartościowy obiad, który zabierzesz ze sobą do domu.

Wyjątkowy obiad

restauracja skawina stolik lunch obiad wesele catering pod irysami


Po pracy. Ze znajomymi. Dla zaspokojenia wybrednego apetytu. Nasza karta otworzy przede Tobą wiele możliwości. Polecamy dania główne, które zaspokoją Twój apetyt i poszerzą kulinarne horyzonty.

Romantyczna Kolacja

restauracja skawina stolik lunch obiad wesele catering pod irysami walentynki kolacja


Wszelkie wyjątkowe okazje, ale także romantyczne wyjścia na dobre jedzenie, oto dla czego istniejemy. W naszej restauracji zawsze możesz liczyć na najwyższej jakości dania, podane w sposób, który pozwoli Ci przenieść się do innego świata. Zadzwoń wcześniej, a przygotujemy stolik specjalnie według Twoich preferencji.

Specjalne Oferty

Dzień Babci & Dziadka

Dzień Kobiet

Walentynki

Pij najlepszą kawę premium – Pellini

Każdego naszego klienta zapraszamy na pyszną Włoską Kawę, którą mielimy bezpośrednio przed przygotowaniem na naszym barze.

Kawa jest dla nas bardzo ważna, dlatego serwujemy wyłącznie wysokiej jakości kawę Pellini, która dociera do nas prosto z Włoch.

restauracja cennik menu skawina pod irysami kawa


Facebook IconZapraszamy na InstagramaZapraszamy na Instagrama